KOZLÍK BABY COUNTRY
Sportovní kočárek a vozík za kolo Kozlík je ideální volbou pro všechny aktivní rodiče a jejich děti. Sportovní kočárek nabízí maximální bezpečnost s důrazem na podporu zdravého vývoje dítěte. Snadno jej změníte ve vozík za kolo a díky bubnovým brzdám jej využijete i jako vozík pro in-line bruslení. Díky šikmému závěsu kol je sportovní vozík za kolo bezpečný i v náročnějším terénu. Sportovní kočárek Kozlík BABY je určen pro všechny děti do věku 4 let, hmotnosti do 40 kg a výšky 100 cm.

Poradíme Vám také s možnosti financování prostřednictvím nadací a dalších subjektů.

Cena za model Country 46.700Kč
Ceny nižší varianty na vyžádádní.

KOZLÍK JUNIOR
VARIANTY :
Basic, Elegance , Relax Country
Sportovní kočárek pro postižené děti a vozík za kolo Kozlík Junior je navržen pro potřeby tělesně postižených dětí a jejich rodičů. Na trhu zcela ojedinělý kočárek otevírá rodinám s hendikepovanými dětmi nové možnosti trávení volného času. S kočárkem pro postižené děti Kozlík Junior můžete vyrazit do přírody, lesa i na polní cesty. Prostě všude tam, kam se s běžným kočárkem nebo invalidním vozíkem nedostanete. Díky prostorné konstrukci a možnosti polohování kočárku v něm může dítě pohodlně sedět nebo téměř ležet. Kočárek Kozlík Junior je vhodný i pro delší výlety. Sportovní kočárek Kozlík Junior je určen pro postižené děti přibližně do věku 10 let, hmotnosti 60 kg a výšky 140 cm.

Cena za model Country 56.100KčKOZLÍK MAX COUNTRY
VARIANTY : Basic, Relax Country
Sportovní kočárek a vozík za kolo Kozlík Max vznikl na přání našich zákazníků. Spojuje v sobě všechny přednosti kočárku Kozlík, a navíc nabízí dostatek prostoru i pro velké děti. Společných aktivit se proto nemusíte vzdávat ani ve chvíli, kdy Vaše děti vyrostou. Sportovní kočárek pro větší postižené děti Kozlík Max je určen pro věk nad 10 let, hmotnosti do 75 kg a výšky 180 cm.


Cena za model Country 60.600Kč

V případě zájmu o kočárek BENECYKL vás rádi navštívíme v domácím prostředí, kde se vaše dítě cítí nejlépe a kočárek a všechny jeho přednosti vám v klidu předvedeme. Poradíme Vám také s možnosti financování prostřednictvím nadací a dalších subjektů.